Batavus Comforte 1967 (32091-112)

Batavus Comforte 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-112

Batavus Comforte 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 03-11-2006
Kenteken: DZ-313-B
Chassisnummer: A12903
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 11.968 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.