Batavus Comforte 1962 (32091-111)

Batavus Comforte 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-111

Batavus Comforte 1962
Datum eerste toelating: Circa 1962
Chassisnummer: 117761
Cilinderinhoud:
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 12.071 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.