B.M. Super Sport 1973 (32091-160)

B.M. Super Sport 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-160

B.M
Super Sport 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 05-09-2006
Kenteken: DF-475-R
Chassisnummer: 10283
Afgelezen km. stand: 2.944 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.