Agusta 49 1962 (32091-71)

Agusta 49 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-71

Agusta 49 1962
Datum eerste toelating: Circa 1962
Chassisnummer: 27679416

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.